OPINIE O KONFERENCJI TŁUMACZY

Muszę powiedzieć, że dla tłumacza pisemnego, który większość życia spędza za monitorem jest to doskonała okazja, by poznać kogoś z branży, nawiązać nowe kontakty, zobaczyć jak inni pracują i poznać nowe technologie.

Bardzo mi się podoba, jest bardzo ciekawie. (...) Poznaje dużo różnych rzeczy, które mogą przydać mi się w mojej pracy jako tłumacz i jako biuro tłumaczeń.

To nie jest moja pierwsza konferencja - byłam już wcześniej dwa lata temu. Bardzo merytoryczna dyskusja, nieoceniona możliwość poznania innych kolegów z branży, wymiany doświadczeń, wymiany kontaktów. Myślę, że to zaprocentuje w przyszłości.

Bardzo mi się podoba, bardzo się cieszę, że przyjechałam i myślę, że wszyscy tłumacze i nie tylko tłumacze powinni przyjechać i przekonać się, jak jest fajnie!

Warto przyjeżdżać na takie konferencje, poznawać ludzi z branży, łączyć się, współpracować, od tego są takie miejsca i takie wydarzenia. 

Z wykształcenia jestem inżynierem chemikiem. Jestem na początku drogi do tłumaczeń technicznych. Jestem na konferencji pierwszy raz i bardzo mi się podoba. Wychodzę podbudowana, z dużą motywacją – super :)

Bardzo mi się podoba - nie mogę powiedzieć niczego innego. Kawa jest dobra, catering był świetny :)

Prelekcje przyniosły mi bardzo wiele pomysłów i mam nadzieję, że na następnej konferencji również się pojawię. 
Mega plus, że jest wszystko bardzo punktualnie. Nie ma jakichś dużych opóźnień, technicznie jest wszystko bardzo fajnie zrobione.

Jest to mój pierwszy udział w takiej konferencji branżowej. Cieszę się, że mogę skorzystać z wiedzy starszych kolegów po fachu. Jestem bardzo zadowolona i z wykładów, i z paneli dyskusyjnych, i z warsztatów. 

Mamy cały zbiór bardzo, bardzo ciekawych tematów, ciekawych wystąpień, bardzo fajne warsztaty i przede wszystkim spotkaliśmy się w ciekawym gronie, trochę już znanym, a trochę jest też nowych osób, które można poznać i z którymi można będzie pewnie też współpracować. Więc super - jak zawsze świetna robota, dzięki!

Świetna konferencja! Mnóstwo inspiracji, bardzo ciekawy program. Już tutaj powoli wszystko się chyli ku końcowi, ale mam nadzieję, że ostatni punkt programu i spotkanie networkingowe będą jeszcze źródłem mnóstwa interesujących pomysłów.

Jest to bardzo dobrze zorganizowana konferencja i wydaje mi się, że nie tylko młodzi adepci, ale też doświadczeni tłumacze zdobędą bardzo dużo informacji.

Myślę, że dyskusje, które się odbywają i w panelach, i w kuluarach są bezcenne. Bardzo się cieszę, że jest taka okazja do tego, żeby się opiniami wymienić, żeby się z sobą pozgadzać i nie zgadzać - więc myślę, że to jest największa wartość dodana. Zachęcam wszystkich do udziału w kolejnych edycjach, bo będzie to dla państwa na pewno na plus.

Prelegenci są super przygotowani, jest dużo przydatnej wiedzy, jednocześnie odbywają się chyba trzy prelekcje, więc każdy może znaleźć coś dla siebie. Jestem drugi raz w tym roku i z roku na rok poziom jest coraz wyższy. Można też poznać mnóstwo ludzi z branży, więc bardzo mi się podoba. 

Konferencja jest wspaniała! Z konferencji na konferencję jesteście coraz lepiej zorganizowani, wspaniałe tematy do dyskusji i wspaniałe tematy wystąpień. Jestem zachwycona.

A Ty? Chcesz podzielić się wrażeniami z konferencji?

Napisz do nas! Nie opublikujemy Twojego adresu e-mail – jest on potrzebny wyłącznie do wysyłki formularza.