MATERIAŁY DLA MEDIÓW

Chcesz napisać o Konferencji tłumaczy 2019 na swojej stronie/blogu lub wspomnieć o niej w innym medium? Przedstawiamy kolekcję gotowych tekstów i grafik do wykorzystania!

Autorem wszystkich grafik jest Tomek Zarzycki.

TEKSTY

Długi: 

Konferencja tłumaczy 2019: Tłumaczenia na fali zmian

Świat tłumaczeń nigdy wcześniej nie ulegał tak dynamicznym przeobrażeniom. Każdy rok przynosi nowe pomysły, rozwiązania, szanse i zagrożenia dla dotychczasowego modelu pracy tłumaczy i biur. Jednocześnie w tak dynamicznie komunikującym się świecie rola tłumacza jest nie do przecenienia. Kunszt językowy, znajomość kultury i jej niuansów to wciąż obszar komunikacji, w której tłumacze stanowią elitę intelektualną nowoczesnego świata. Jak zatem łączyć zmianę z tradycją? Jak unosić się na fali wydarzeń i jak aktywnie jest współtworzyć? Jak odkrywać fascynujące gałęzie świata tłumaczeń i odnaleźć pomysły na rozwój swojej działalności? Zastanówmy się nad tymi wszystkimi kwestiami wspólnie podczas naszego święta – 28 września 2019 w Warszawie! Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na Konferencję tłumaczy.

Średni: 

Konferencja tłumaczy 2019: Tłumaczenia na fali zmian

Świat tłumaczeń nigdy wcześniej nie ulegał tak dynamicznym przeobrażeniom. Porozmawiajmy o tym wspólnie podczas Konferencji tłumaczy 2019, już 28 września w Warszawie! Więcej info.

Krótki (Twitter):

@KTlumaczy już 28 września w Warszawie! Motyw przewodni: #Tłumaczenia na fali zmian. Zarejestruj się: https://bit.ly/2YX2i5G

SOCIAL MEDIA I KONTAKT

Facebook – strona: KonferencjaTlumaczy

Facebook – wydarzenie: kliknij tutaj

Facebook – grupa dla uczestników: Konferencja tłumaczy – forum uczestników

Twitter: @KTlumaczy

E-mail: info@translation-conference.com

GRAFIKI